Nasz mały sukces

Nasz mały sukces

Z pewnością jest to dobra wiadomość dla mieszkańców Szyszek. Mostek został wyremontowany,
wreszcie bezpiecznie można przejeżdżać samochodami i rowerami.  Zadziało się to dzięki uporowi
członków Zarządu Stowarzyszenia, którzy na każdym spotkaniu z Burmistrzem Gminy podejmowali
temat remontu.

IMG_0655

IMG_0657

Być może Nowy Rok przyniesie inne niespodzianki. Czy dobre wróżki wiedzą coś na ten temat ?

Pozdrawiam,
Urszula Jaskóła
Sekretarz Stowarzyszenia


2 thoughts on “Nasz mały sukces

  1. Dobre wróżki wiedziały, ale nie chciały przedwcześnie zdradzać. Rzeczywiście nowy rok przyniósł sukces naszemu Stowarzyszeniu. Po wielu bojach, negocjacjach z Urzędem Gminy, naszych staraniach o fundusze udało się. Dzięki rozmowom nasze argumenty przekonały o konieczności rozpoczęcia remontu drogi,prace będą rozłożone na 2 lub 3 etapy. Dzięki naszym staraniom otrzymaliśmy dofinansowanie do remontu drogi , drugą część wyłożyła Gmina. Sukcesem naszym jest pokaz ćwiczeń zawodowej i ochotniczej straży pożarnej na wypadek pożaru w Szyszkach. Wydarzenie zgromadziło niestety niewielu członków Stowarzyszenia i mieszkańców Szyszek . Szkoda, takie chwile pokazują jak bardzo jest brak społeczego zaangażowania ludzi. Imprezę zaszczycili swoją obecnością Pan Burmistrz Pan Starosta, Komendanci Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Z-ca Nadleśniczego oraz przedstawiciele Zarządu Gminy.Było to wielkie wydarzenie, jakim nie może pochwalić się żadne sołectwo naszej gminy. Długo zabiegaliśmy o taki pokaz , gdyż niepokoi nas brak ujęcia wody na wypadek pożaru, ale teraz możemy czuć się bezpieczni. Ćwiczenia zakończyły się podsumowaniem gotowości i sprawności strażaków, oraz wspaniałym poczęstunkiem , w którym uczestniczyli goście i mieszkańcy Szyszek. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji tego zadania. Jest to niewątpliwie duże osiągnięcia naszego Stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *